Wacaco Minipresso NS2

Doprava 1,99 €,Do 3 dní
Doporučená ponuka Armik.sk

Do 3 dní • 1 variantDarček1,99 €49×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma100 % • 417×Ďalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,4 €92 % • 187 337×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Béžová

• , zakúpené v EKO kapsule.sk

• Skvela kava, necakal som.
    • Pena na kave!
  • , zakúpené v EKO kapsule.sk

• Káva ako originál z nespressovaru.
    • Tých 18 barov je skutočnosť, kompaktibilné kapsle Jacobs to vydržia len tak-tak, prehýbajú sa. Z kapsle z Lídla sa niekedy odlepí viečko.
    • Kapslová verzia ma výhodu v čistote prevádzky. To na cestách oceňujem.
    • Pumpovanie pre ženu nemusí byť jednoduché.

Dlho som váhal, ale nakoniec som rád, ze som si Minipresso kúpil. Ako kávičkár uz nemusím piť instantnú kávu.

• Využívam hlavne v práci a na cestovanie

Béžová

Minipresso NS2 je novou generáciou známeho modelu Minipresso NS. Je menšia a ľahšia, ešte lepšie sa prenáša a zároveň ponúka úžasnú kvalitu espressa vďaka použitiu kapsúl NS CAPSULES*. Výhodou prípravy kávy pomocou kapsúl je, že káva je už namletá, odmeraná as vyššou presnosťou tamponovaná v kondenzovanom hermeticky uzavretom obale pre dokonalé zachovanie všetkých chutí čerstvo namletej kávy. Zostáva len veľmi málo priestoru na chyby, takže vaše espresso vyzerá a chutí skvele. Použitie kapsúl je tiež pohodlnejšie, bez neporiadku a uľahčuje čistenie kávovaru po použití. Minipresso NS2 je rozhodne najlepšou voľbou, ako si rýchlo vychutnať až 60 ml lahodného espressa doma, v kancelárii aj na cestách. *NS CAPSULES sa vzťahuje na kapsule Nespresso®** Original a kompatibilné kapsule. **Značka tretej strany bez väzby na spoločnosť Wacaco Company Limited. Poznámka: niektoré kapsule iné ako Original nemusia s našimi kávovarmi dobre fungovať. Kapsule s membránou z filtračného papiera nie sú kompatibilné.

• , zakúpené v EKO kapsule.sk

• Skvela kava, necakal som.
    • Pena na kave!
  • , zakúpené v EKO kapsule.sk

• Káva ako originál z nespressovaru.
    • Kapslová verzia ma výhodu v čistote prevádzky. To na cestách oceňujem.
    • Pumpovanie pre ženu nemusí byť jednoduché.

• Využívam hlavne v práci a na cestovanie

• Male, lahke, pekne....
    • Nepotrebuje to ziadny externy zdroj nejakej energie (nabijanie a pod.) Len vediet mat prevarenu vodu po ruke.
    • Kapsulova verzia - v "terene" jednoduche pouzitie a len male preplachnutie.
    • nenasiel som ziadnu :)

Paradna vecicka.
    Hladal som nieco na vylety do lesa a miest kde si len tak dobru kavu hoc kto neda. Mam varic na plynove kartuce a aj na tekuty lieh a tak mat poruke prevarenu vodu u mna neni problem. Doma som zhyckany kvalitnym kavovarom v von mi uz zalievana kava nejak nechutila, mal som chut na FAJNEEE espreso. Skusal som na vyletoch v prirode aj kotogo ale nosit so sebou dozu s kavou pripadne aj mlyncek nebolo ono. Tato vecicka u mna tento problem vyriesila. Nie som velmi zastancom kapsuli ale von je to cista pracicka. Jednoduche, rychle, male a (okrem prevarenej vody) ziadna zavislost od nejakej dalsej energie.
    Za mna GENIALNE RIESENIE.
    Konecne si fajne espresso vychutnam "perfeknu vonu aj chut" niekde v lese v hamake :)